Oteckovia cover

MARKÍZA • STREDA • 20:30 •

Najlepšie scény s Emou a Alexom. Takto sa rodila ich láska

18. 07 2018 16:20 | nb
Ema a Alex sú konečne spolu
Ema a Alex sú konečne spolu Foto: TV Markíza

Právnik a jeho koncipientka mali od začiatku vaše sympatie.

Vzťah záletného Alexa (Braňo Deák) a Emy (Jana Kovalčíková) v Oteckoch bol na začiatku čisto profesionálny. Hoci Ema pre svojho šéfa veľakrát robila aj veci nad rámec pracovných povinností, ako napríklad žehlenie jeho milostných "prúserov", on jej nikdy nevenoval väčšiu pozornosť. 

Zdroj: Instagram/brano.deak

Keď sa Alex do Emy zamiloval, zmenil sa celý jeho život a názory na vzťahy. Už sa nechcel naháňať za ženami, zatúžil po manželstve a rodine. To sa ale skomplikovalo. Pozrite si, ako sa vyvíjal ich vzťah:

Po tom, čo sa Ema chcela presťahovať  za novou ponukou do zahraničia, Alex s Maxom ju na letisku v poslednej chvíli zastavili. Alex si postupne uvedomoval, aká je preňho Ema dôležitá. Aj tento moment pri pozeraní televízie mu k tomu dopomohol.

 

Ema nie je žiadna nudná sivá myška. To zistil aj Alex, keď jej ako neznámej sexy kráske poslal na bar drink. Keď zistil, že to je Ema, padla mu sánka.

 

Rodičovstvo prinieslo Alexovi aj celibát. Bývalý sukničkár to chce zmeniť a už-už to vyzerá, že strávi večer v spoločnosti starej známosti. No keď príde na vec, Alex to nedokáže! Práve v tomto momente si uvedomí, že ľúbi Emu. Odmietnutie sa jeho spoločníčke páčiť nebude...

 

Kým si Alex uvedomil, že Emu miluje, ona sa dala dokopy s kolegom Ondrom. Nenápadná rivalita medzi mužmi sa prejaví práve na Emine narodeniny, kedy Alex urobí všetko preto,a by ju ohúril.

 

Aj keď sa zadaná Ema bráni, Alexa má rada. No že sa po prvom bozku oddajú vášni priamo na stole, to neplánoval nikto. Neskôr Ema s výčitkami svedomia Alexovi jasne vysvetlí, že z toho nič nebude.

 

Alex sa nevzdáva a chce Emu pre seba. Pri debate v parku však milencov pristihne Ondro a už je oheň na streche.

 

Na chvíľu to vyzerá, že Emu už nechce ani jeden.

 

Právnik sa však svojej lásky nakoniec dočká. Ema dá vzťahu s ním šancu.

 
 

Prvé intímnosti síce majú za sebou, no prebehlo to neplánovane v kancelárii. Zvodca Alex to Eme chce vynahradiť a premení sa na nežného romantika.

 

Zaľúbený Alex vie, čo chce. Emu nečakane požiada o ruku a dá jej rovno tri prstene!

 

Idylku zasnúbeného páru naruší Maxova mama, Sisa. Tá spraví všetko preto, aby sa mala lepšie. A chce na to získať Alexa.

 

Problematická Sisa robí Eme peklo zo života. Alex si nevie dupnúť, a tak prichádza k nepríjemným situáciám. Keď Sisa ukradla Emin prsteň, bol to začiatok konca.

 

Po tom, čo Alex Sise vychádzal stále v ústrety, Max uniesol jej expriateľ Igor. Chlapček sa nakoniec dostal v poriadku domov, no Ema si začala uvedomovať, že je akosi navyše. Napriek radám sestry Petry,a by o Alexa zabojovala, toho na ňu už bolo priveľa. S Alexom sa rozišla.

 

Emine rozhodnutie podporilo aj stretnutie so Sisou. Tá jej povedala, že s Alexom sa dali dokopy a hoci to bola lož, Emu to len utvrdilo v tom, že urobila správne rozhodnutie. Sisa ostala s Alexom a Maxom naďalej bývať a od Alexa začala chcieť, aby jej sen o rodine premenil na realitu. Jeho odpoveď bola jasná.

 

Alex po Eme stále túži a na Sisu úplne kašle. Ema si ale predsavzala, že nebude ničiť kompletnú rodinu a chcela sa Alexovi zhnusiť. A to aj týmto spôsobom.

 

Alex sa veľmi snaží získať Emu naspäť, ona je ale presvedčená, že rozvracia rodinu. Ani v poslednom dieli sa zaľúbenci nedočkali šťastného konca. Skončia nakoniec spolu? To uvidíte už čoskoro v nových epizódach Oteckov.

Zatiaľ môžete sledovať prvú sériu zadarmo v našom videoarchíve.

Upútavka

 
Oteckovia: FINÁLE - v stredu, 31. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na