MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 17:55

Pri Oteckoch ste sa aj rozčúlili. Toto sú TOP scény, pri ktorých vám stúpal tlak!

23. 06 2018 11:00 | nb
Eva Pavlíková a Oľga Solárová
Eva Pavlíková a Oľga Solárová Foto: TV Markíza

Bola horšia Tomášova svokra alebo Lindina mama?

V seriáli Oteckovia to nebolo vždy len o deťoch. Núdza nebola ani o vášnivé scény a nechýbali ani také, pri ktorých sa divákom dvíhal tlak. Niektoré postavy vedeli poriadne rozčúliť! Fanúšikovia držali palce Bielikovcom či Bobulovcom, aby sa dali dokopy, priali Eme s Alexom, aby im to konečne vyšlo a nadávali na svokry.

V Oteckoch boli problematické až dve - Tomášova svokra Marika a Jarova svokra (Lindina mama) Eva. Tie "pili nervy" nielen svojim najbližším v seriáli, ale aj divákom. Pozrite si scény, pri ktorých nechýbali intrigy a dráma.

Keď sa Tomáš prvýkrát postavil svokre, stratila reč. Občas je dobré povedať si úprimne, čo toho druhého hnevá. V Tomášovom prípade to ale nebolo poslednýkrát...

 

Marika síce pôsobí ako milá pani, no je to poriadna diablica. Po tom, čo jej Tomáš na rovinu povedal, ako by si predstavoval svoj život s Julkou, vymýšľa Marika spolu s Jarom plán, ako sa mu pomstiť. Tomáša vôbec "nemusí" a jeho otvorenosť bola skôr na škodu.

 

Síce je Marika Julkina stará mama, no ani to jej nezabráni, aby chcela Tomáša "zlikvidovať". Tvári sa nevinne, a tak keď u Tomáša zazvoní sociálna pracovníčka, nie je hneď jasné, kto má za tým prsty. Marika túži po jedinom - mať Julku v svojej opatere. A, samozrejme, nenechať sa odhaliť.

 

Problematická je aj Lindina mama - Jarova svokra. Hoci u nej ide o presne opačný prípad, doslova miluje Jarka a na dcéru je prehnane prísna a kritická. Hlavne, keď chce Linda Jara opustiť. Pani Eva sa s dobrým úmyslom občas stará do toho, do čoho by nemala. Ako vtedy, keď jednou vetou spôsobila katastrofu.

 

Vzťah Lindy a Jara nebol v poslednej dobe jednoduchý, no najhoršie to znášala Lindina mama Eva. Keď sa dozvedela, že Linda zrušila zásnuby a s Jarom už byť nechce, urobila dcére prednášku. Toto by nechcela počuť žiadna dcéra.

 

Po Jarovom úraze, ktorý si tak trochu spôsobil sám, Linda prehodnotila situáciu. Už sa chcela vrátiť k Tomášovi, ale Jaro ju potreboval. Jej mama bola šťastná, lebo dcéra sa k Jarovi vrátila.

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Oteckovia - v utorok, 20. novembra, o 17.55!
Sledujte celé epizody na