MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 17:55

To najsledovanejšie z Oteckov: Vedú scény plné erotiky!

20. 06 2018 15:00 | nb
Alex a Ema
Alex a Ema Foto: TV Markíza

Čoskoro vás čakajú nové epizódy.

Oteckov si diváci zamilovali a aj keď sa cez leto nevysiela, herci a štáb už usilovne nakrúcajú ďalšie časti. Seriál mal obrovský úspech a to nielen v televízii, ale aj na internete. Pozrite si najpopulárnejšie videá, ktoré vás zaujali najviac. Je tu aj vaša obľúbená scéna?

Vedie jednoznačne scéna, v ktorej sa Alex a Ema prvýkrát zblížili. Po dlhej dobe odolávania jeden druhému to už nevydržali a skončili rovno v kancelárii na stole.

 

Ema s Alexom vás divákov veľmi bavili. Emina čudná reakcia po prvom milovaní s Alexom nikoho nenechala chladným - teda, okrem Emy. Pripomeňte si, ako sa k Alexovi zachovala tesne po intímnej chvíli.

 

A opäť Ema s Alexom! V dobe, kedy mala Ema imidž sivej myšky, chlapi odpadávali, keď sa rozhodla vyparádiť. Postupne dala na rady sestry Petry a začala sa obliekať ženskejšie a nosiť rozpustené vlasy. Veľmi jej to pristane. Pozrite si jej najväčšiu premenu.

 

Aj Linda a Jaro rozpútali medzi divákmi bujaré diskusie. Ostať so zákerným, no milujúcim dlhoročným priateľom, alebo sa rozísť a dať šancu novej láske? Linda sa nevedela rozhodnúť a síce pred oltár prišla ako Jarova krásna nevesta, no dlho sa tam nezdržala.

 

Diváci prajú exmanželom Tamare a Marekovi, aby sa dali znova dokopy. Keď mali divoký sex po karaoke v večeri, mnohí si mysleli, že skončia spolu. To sa ale nestalo, Marek ostáva s Peťuškou a neveru tají. Napriek tomu sa jeho vzťah s ňou stále komplikuje. A k Tamare ho to, naopak, ťahá stále viac.

 

A opäť ten sex! Vlado s Luciou sa poriadne rozvášnili a aj keď sa mali rozviesť, skončilo to presne naopak. Na gauči v prázdnom dome sa poriadne odviazali a to tesne po tom, čo opustili súdnu sieň. Vďaka tomu sa dali nakoniec znova dokopy...

 
 

Ak ste si nestihli pozrieť seriál Oteckovia, pozrite si aktuálnu časť zadarmo v našom videoarchíve.

Komentáre ( 0)